Doradztwo personalne

Doradztwo personalne to pakiet specjalistycznych usług związanych z Zarządzaniem Kapitałem Ludzkim w organizacji.

W naszej pracy opieramy się na fachowej wiedzy i gruntownej znajomości rynku pracy.

W zakres naszych działań wpisuje się budowa strategii HR organizacji, tworzenie i badanie kultury organizacyjnej, inicjowanie i wspieranie zmian w firmie, a także planowanie ścieżek kariery pracowników.

Środowisko lekarskie oraz podmioty publiczne i niepubliczne wykonujące działalność leczniczą znajdą w Centrum Kariery kompetentnego HR Business Partnera, który wesprze ich działalność poprzez audyt zarówno personalny jak i całej organizacji ze szczególnym uwzględnieniem badania satysfakcji i zaangażowania pracowników oraz ich ocen okresowych.

Usługi doradztwa personalnego realizujemy zarówno dla dużych organizacji służby zdrowia, jak i małych placówek leczniczych. Każdy projekt jest dokładnie analizowany i omawiany z kadrą zarządzającą w celu wyboru optymalnego rozwiązania dla danej organizacji. Zapraszamy do kontaktu co pozwoli na poznanie Państwa potrzeb w tym zakresie i przygotowanie indywidualnej oferty.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy, wiadomość została pomyślnie wysłana. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.
Pole Adres e-mail jest wymagane
Pole numer telefonu może składać się z minimalnie 9 oraz maksymalnie 12 cyfr
Pole Temat wiadomości jest wymagane
Pole Wiadomość nie może być puste.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tego zgłoszenia. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CERMED Centrum Rozwoju Medycyny Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-512), ul. Puławska 18 lok. 111.

Niepoprawne dane reCAPTCHA
Trwa ładowanie