Lekarz - możliwość szkolenia specjalizacyjnego z Chorób Wewnętrznych lub Medycyny Ogólnej - Niemcy

  • Specjalizacja:

    Bez specjalizacji

  • Lokalizacja:

    Brema, Niemcy

  • Wymiar godzin:

    Pełny

  • Nr referencyjny:

    5/14/S/D

  • Data dodania:

    18.07.2018

O pracodawcy:

Centrum Kariery dla swojego klienta, kliniki o uznanej renomie w Bremie (północne Niemcy) poszukuje młodych lekarzy zainteresowanych rozpoczęciem szkolenia specjalizacyjnego z Chorób Wewnętrznych oraz Medycyny Ogólnej.

Zadania:

Placówka ma odpowiednią akredytację co pozwala na zaliczenie 24 miesięcy pracy w niej do specjalizacji.

Wymagania:

Zdany LEK

Aktualne, pełne PWZ

Certyfikowana znajomość j. niemieckiego na poziomie C1

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Pomoc dla kandydatów interesujących rozwojem zawodowym w obszarze Ultrasonografii i Psychosomatyki; udział w kursach i szkoleniach.

1-miesięczny kurs językowy przygotowujący do egzaminu na C2

B. atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

Umeblowany apartament na okres 3 m-cy

Kartę komunikacji miejskiej na okres 1 roku

Trwa ładowanie