Lekarz POZ - możliwość szkolenia w obszarze USG

  • Specjalizacja:

    Medycyna rodzinna

  • Lokalizacja:

    Wyszków, Mazowieckie

  • Wymiar godzin:

    Pełny, Niepełny

  • Nr referencyjny:

    12/47/MR/MAZ

  • Data dodania:

    16.08.2018

O pracodawcy:

Centrum Kariery dla swojego klienta, przychodni o ugruntowanej pozycji w Wyszkowie w związku z rozwojem placówki poszukuje lekarza specjalisty lub w trakcie szkolenia specjalistycznego z Medycyny Rodzinnej.

Przychodnia zlokalizowana w centrum miasta z dogodnym dojazdem autostradą, dostępem do dworca PKP, w odległości ok. 65 km od centrum Warszawy.
Placówka ma kontrakt z NFZ na świadczenia POZ. Ponadto dysponuje własnym punktem pobrań, wykonuje badania laboratoryjne, USG oraz EKG.

Zadania:

• Praca z pacjentem
• Prowadzenie dokumentacji medycznej
• Współpraca z personelem medycznym celem zapewnienia
pacjentom najwyższej jakości opieki medycznej

Wymagania:

• Lekarz specjalista lub w trakcie specjalizacji z medycyny
rodzinnej (od 3 roku wzwyż)
• Ubezpieczenie OC
• Aktualne, pełne PWZ
• Komunikatywność

Oferujemy:

• Zatrudnienie w formie kontraktu w stabilnej firmie
• Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin dogodnym dla
lekarza
• Możliwość szkolenia i rozwoju w obszarze USG
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Trwa ładowanie