Lekarz POZ - woj. mazowieckie

  • Specjalizacja:

    Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna

  • Lokalizacja:

    Mrozy, Mazowieckie

  • Wymiar godzin:

    Pełny, Niepełny

  • Nr referencyjny:

    2/2/INT-MR/MAZ

  • Data dodania:

    18.07.2018

O pracodawcy:

Klient - przechodnia o ugruntowanej pozycji mieści się w nowo wybudowanym budynku i zlokalizowana jest we wschodniej części woj. mazowieckiego w odległości 80 km od Warszawy. Oprócz nieodpłatnych świadczeń w ramach kontraktu z NFZ, przechodnia świadczy usługi odpłatne. Dysponuje również własną apteką realizującą recepty refundowane.

Zadania:

Centrum Kariery dla swojego klienta, nowoczesnej przechodni poszukuje lekarzy specjalistów i rezydentów w trakcie szkolenia specjalizacyjnego (od 3 roku wzwyż) na stanowisko Lekarz POZ

Wymagania:

Specjalista Chorób Wewnętrznych/ Medycyny Rodzinnej lub Rezydent w/w specjalizacji od 3 roku wzwyż

Aktualne PWZ

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet korzyści w tym umeblowane mieszkanie służbowe oraz ryczałt na samochód

Trwa ładowanie