Lekarz specjalista Pediatra - woj. dolnośląskie

  • Specjalizacja:

    Pediatria

  • Lokalizacja:

    Lubin, Dolnośląskie

  • Wymiar godzin:

    Pełny, Niepełny

  • Nr referencyjny:

    6/39/PD/DOL

  • Data dodania:

    23.07.2018

O pracodawcy:

Centrum Kariery dla swojego klienta, poszukuje lekarza specjalisty - Pediatry do pracy na oddziale nowoczesnego, niepublicznego szpitala zlokalizowanego 70 km od Wrocławia.

Zadania:

Praca na oddziale szpitalnym,

Możliwości odbywania dyżurów,

Prowadzenie dokumentacji medycznej,

Współpraca z personelem medycznym celem zapewnienia

pacjentowi najwyższej jakości opieki medycznej.

Wymagania:

Dyplom specjalisty II st.

Specjalizacja z Neonatologii będzie dużym atutem

Aktualne, pełne PWZ

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Dofinansowanie dojazdu do szpitala,

Udział w bezpłatnych szkoleniach,

Samodzielność i rozwój zawodowy w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie

Trwa ładowanie