Pediatra - atrakcyjna oferta pracy w Pruszkowie

  • Specjalizacja:

    Medycyna rodzinna, Pediatria

  • Lokalizacja:

    Pruszków, Mazowieckie

  • Wymiar godzin:

    Pełny, Niepełny

  • Nr referencyjny:

    11/46/PD/MAZ

  • Data dodania:

    18.07.2018

O pracodawcy:

Centrum Kariery dla swojego klienta, znanej przychodni w Pruszkowie w związku z rozwojem placówki poszukuje lekarza specjalisty lub w trakcie szkolenia specjalistycznego z Pediatrii.

Przychodnia zlokalizowana w centrum miasta z dogodnym dostępem do dworca PKP (SKM) w odległości ok. 15 km od centrum Warszawy.
Placówka ma kontrakt z NFZ na świadczenia POZ oraz usługi położniczo -ginekologiczne i aktualnie ma pod opieką ok. 10 tysięcy mieszkańców.
Personel przychodni stanowi zespół 8 lekarzy, 8 pielęgniarek oraz 2 położne.

Zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • Współpraca z personelem medycznym celem zapewnienia pacjentom najwyższej jakości opieki medycznej.

Wymagania:

  • Lekarz specjalista lub w trakcie specjalizacji z Pediatrii (od 3 roku wzwyż)
  • Specjalizacja z Medycyny Rodzinnej będzie dużym atutem
  • Doświadczenie w pracy z pacjentem pediatrycznym
  • Aktualne, pełne PWZ

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt
  • Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia
  • Miejsce parkingowe
Trwa ładowanie