Resident Medical Officer (RMO) - Wielka Brytania

 • Specjalizacja:

  Chirurgia ogólna, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

 • Lokalizacja:

  Cały kraj, Wielka Brytania

 • Wymiar godzin:

  Niepełny

 • Nr referencyjny:

  6/20/RMO/UK

 • Data dodania:

  18.07.2018

O pracodawcy:

Centrum Kariery dla swojego klienta rozpoczyna stałą rekrutację na stanowiska Resident Medical Officer (RMO) dostępne w szpitalach na terenie Wielkiej Brytanii.

Zadania:

Praca na oddziałach szpitali o profilu chirurgicznym w trybie rotacyjnym. Zakres obowiązków obejmuje zarządzanie pacjentem zabiegowym oraz opiekę przed i po-operacyjną. Typowa rotacja 1:1 (24/7 od poniedziałku do poniedziałku). Dostępne są również inne typy rotacji.

Ponadto RMO zarządza zespołem resuscytacyjnym w sytuacjach nagłego zatrzymania krążenia u hospitalizowanego pacjenta.

Wymagania:

Min. 1 rok doświadczenia w pracy oddziałowej po zdaniu LEK"u w tym min. 6 miesięcy doświadczenia zarówno z pacjentem zabiegowym jak i pediatrycznym. Aktualne certyfikaty ukończenia kursów resuscytacyjnych ALS/ACLS/EPLS/PALS.

Pełna rejestracja w General Medical Council (GMC) wraz z licencją do wykonywania zawodu lub gotowość do uzyskania rejestracji. Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

Unikalna możliwość kariery w prestiżowych, brytyjskich szpitalach pod opieką najlepszych konsultantów w swoich specjalnościach. Doskonałe wynagrodzenie (GBP) oraz elastyczny system rotacji dopasowany do możliwości lekarza.

W pakiecie dodatkowo bezpłatne zakwaterowanie, pełne wyżywienie oraz pomoc w procesie rejestracji w GMC.

Trwa ładowanie