SOR lekarze wielu specjalności - woj. dolnośląskie

  • Specjalizacja:

    Anestezjologia i intensywna terapia, Medycyna ratunkowa

  • Lokalizacja:

    Lubin, Dolnośląskie

  • Wymiar godzin:

    Pełny, Niepełny

  • Nr referencyjny:

    6/42/SOR/DOL

  • Data dodania:

    31.07.2018

O pracodawcy:

Centrum Kariery dla swojego klienta, poszukuje lekarza specjalisty do pracy na SOR nowoczesnego, niepublicznego szpitala zlokalizowanego 70 km od Wrocławia.

Zadania:

  • Praca na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • Współpraca z personelem medycznym celem zapewnienia pacjentowi najwyższej jakości opieki medycznej.

Wymagania:

  • Specjalizacja z Medycyny Ratunkowej, Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Chorób Wewnętrznych, Chirurgii Ogólnej/Dziecięcej, Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu, Pediatrii
  • Aktualne, pełne PWZ

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze lub kontrakt,
  • Możliwość odbywania dyżurów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samodzielność i rozwój zawodowy w renomowanej placówce świadczącej usługi na najwyższym poziomie.
Trwa ładowanie