Specjalista Chorób Wewnętrznych - woj. dolnośląskie

  • Specjalizacja:

    Choroby wewnętrzne

  • Lokalizacja:

    Lubin, Dolnośląskie

  • Wymiar godzin:

    Pełny, Niepełny

  • Nr referencyjny:

    6/41/INT/DOL

  • Data dodania:

    23.07.2018

O pracodawcy:

Centrum Kariery dla swojego klienta, poszukuje lekarza specjalisty - Internisty do pracy na oddziale nowoczesnego, niepublicznego szpitala zlokalizowanego 70 km od Wrocławia.

Zadania:

  • Praca na oddziale szpitalnym oraz przychodni,
  • Możliwości odbywania dyżurów,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • Współpraca z personelem medycznym celem zapewnienia
  • pacjentowi najwyższej jakości opieki medycznej.

Wymagania:

  • Specjalizacja z Chorób Wewnętrznych lub w trakcie szkolenia specjalizacyjnego,
  • Aktualne, pełne PWZ

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dofinansowanie dojazdu do szpitala,
  • Udział w bezpłatnych szkoleniach,
  • Samodzielność i rozwój zawodowy w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie
Trwa ładowanie