Trust Grade Doctor (Psychiatria) - Wielka Brytania

  • Specjalizacja:

    Bez specjalizacji, Psychiatria

  • Lokalizacja:

    Cały kraj, Wielka Brytania

  • Wymiar godzin:

    Pełny

  • Nr referencyjny:

    6/21/PS/UK

  • Data dodania:

    18.07.2018

O pracodawcy:

Centrum Kariery dla swojego klienta rozpoczyna rekrutację na stanowiska Trust Grade Doctor w Psychiatrii dostępne w szpitalach publicznych NHS na terenie Wielkiej Brytanii.

Zadania:

Praca na oddziałach szpitali psychiatrycznych w trybie rotacji dziennych (9-17) plus dyżury.

Wymagania:

min. 1 rok doświadczenia zawodowego po zdaniu LEK. Zaangażowanie i zainteresowania Psychiatrią                  Ważna rejestracja w General Medical Council (GMC) wraz z licencją do wykonywania zawodu lub gotowość do uzyskania rejestracji Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie potwierdzona certyfikatem IELTS.

Oferujemy:

Unikalna możliwość kariery i rozpoczęcia specjalizacji z Psychiatrii w prestiżowych, brytyjskich szpitalach pod opieką najlepszych konsultantów. Doskonałe wynagrodzenie (GBP) oraz pakiet relokacyjny.

Trwa ładowanie