Outsourcing procesu rekrutacji

Outsourcing procesu rekrutacji jest formą outsourcingu biznesowego dedykowanego podmiotom wykonującym działalność leczniczą, w ramach którego zleceniodawca przekazuje część lub całość procesów rekrutacyjnych swojej placówki do Centrum Kariery.

OPR zakłada długofalową współpracę z klientem i jest usługą bardziej kompleksową niż zwykła współpraca z agencją zatrudnienia. W tym celu podpisywana jest umowa ramowa, która precyzyjnie określa warunki współpracy stron oraz zakres działań w ramach takiego procesu.

W tym modelu Centrum Kariery zarządza, w imieniu klienta, częścią lub całością procesów rekrutacyjnych, zaczynając od planowania strategii rekrutacyjnych, poprzez kompleksową obsługę pozyskania kandydatów z różnych źródeł, aż do etapu złożenia oferty i zatrudnienia kandydata w placówce klienta. Równocześnie zleceniodawcy mają całkowity wgląd w przebieg procesu.

Etapy procesu rekrutacji

Profilowanie kandydata

Profilowanie kandydata

Ustalenie niezbędnych kompetencji oraz sprecyzowania wymogów formalnych i merytorycznych dla poszukiwanych lekarzy.

Kampania ogłoszeniowa

Kampania ogłoszeniowa

Zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii ogłoszeniowej z wykorzystaniem tradycyjnych oraz nowoczesnych kanałów informacji, a następnie wyboru i preselekcji kandydatów zgodnie z profilem i wytycznymi zleceniodawcy.

Analiza i selekcja aplikacji

Analiza i selekcja aplikacji

Przeprowadzenie wstępnych rozmów rekrutacyjnych z kandydatami, sprawdzenie dokumentów i wymaganych uprawnień do wykonywania zawodu lekarza na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Krótka lista kandydatów

Krótka lista kandydatów

Przedstawienie zleceniodawcy listy rekomendowanych kandydatów wraz z dokumentami aplikacyjnymi (CV, list motywacyjny, pisemne referencje).

Interview ze zleceniodawcą

Interview ze zleceniodawcą

Aranżowanie spotkań kandydatów ze zleceniodawcą oraz doradztwo przy wyborze ostatecznego kandydata.

Referencje i onboarding

Referencje i onboarding

Sprawdzenie referencji finalnie wybranego kandydata, kompletowanie dokumentacji pracowniczej i przygotowanie do objęcie nowego stanowiska pracy.

Podsumowanie procesu

Podsumowanie procesu

Rekrutacja to proces, w którym optymalnie wszystkie strony osiągają sukces. Dzięki powierzeniu procesu rekrutacji firmie zewnętrznej pracodawca zatrudni  kompetentnego i doświadczonego lekarza, zaś lekarz znajduje ciekawą, inspirującą  i dobrze płatną pracę.

Borykasz się z brakiem personelu? Kompletujesz zespół w swojej placówce?

W przypadku zainteresowania zleceniem usługi rekrutacji prosimy o pobranie, wypełnienie a następnie przesłanie formularza zamówienia e-mailem, faxem lub listownie.

Nasz Konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin i przedstawi wycenę usługi.

Formularz zgłoszeniowy

Dziękujemy, wiadomość została pomyślnie wysłana. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Wypełnione zamówienie na rekrutację można przesłać za pomocą tego formularza w celu wyceny usługi.

Pole Imię i nazwisko jest wymagane.
Pole Adres e-mail jest wymagane
Pole numer telefonu jest wymagane oraz może składać się z minimalnie 9 oraz maksymalnie 12 cyfr
Pole Temat wiadomości jest wymagane
Pole Wiadomość nie może być puste.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tego zgłoszenia. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CERMED Centrum Rozwoju Medycyny Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-512), ul. Puławska 18 lok. 111.

Niepoprawne dane reCAPTCHA
Trwa ładowanie