Pośrednictwo pracy dla lekarzy

Bezpłatne wsparcie i konsultacje w zakresie poszukiwania i wyboru odpowiedniej oferty pracy lub ścieżki kariery zawodowej. Ponadto lekarze i lekarze dentyści mogą liczyć na profesjonalną i dyskretną pomoc doświadczonego konsultanta w celu stworzenia oryginalnych i skutecznych dokumentów aplikacyjnych.

Każdy lekarz i lekarz dentysta poszukujący pracy lub planujący jej zmianę uzyska w Centrum Kariery szczegółowe informacje o dostępnych ofertach w swojej specjalności oraz medycznych targach pracy lub dniach kariery na terenie całego kraju.

Rejestracja w naszej bazie pozwoli lekarzowi na wygodne aplikowanie on-line na interesującą go ofertę oraz otrzymywanie powiadomień o dopasowanych do jego profilu nowych ofertach pracy.

Wielką wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa i ochrony powierzonych danych osobowych. Wszelkie informacje oraz dokumenty aplikacyjne jak CV, listy motywacyjne czy listy referencyjne zabezpieczone są w odpowiedni sposób i traktowane jako informacje poufne z dostępem jedynie dla upoważnionych osób.

Przejdź do wyszukiwarki ofert pracy ›

Zostaw swoje CV w naszej bazie ›

Trwa ładowanie